ŠKWOR - Uzavřenej kruh

13. 4. 2018 19:30
Home Credit Arena

O akci

Informace ke koncertu 13.4. 2018:

Otevření hlavního vstupu - 18:00 hod.

1. předkapela: CheckPoint  - odkaz zde
2. předkapela:Ultima  - odkaz zde  


Autogramiáda Škwor proběhně po koncertě cca ve 23:30 - 24:00 hod.


Populární kapela ŠKWOR oslaví své již dvacáté narozeniny na rockovém turné, kdy kapela vyrazí na své dosud největší halové turné, pověstnou třešinkou na dortu pak bude 9. 11. 2018 narozeninový koncert v hale z největších - v pražské O2 Areně! Do liberecké Home Credit Areny zamíří na jaře 2018 a fanoušci se mohou těšit na opravdovou show. Nová deska s názvem Uzavřenej kruh, slibuje dle slov kapely, tvrdší a našlapanější nahrávky, než předchozí studiové album Hledání IDentity. Chybět ale určitě nebude ani nějaká ta balada a klasické "škwoří vypalovačky". To, na co se ale Škwor těší ze všeho nejvíc, je, až zahraje nové písně fanouškům naživo.

Na to si sice budeme muset počkat až do roku 2018, ale o to větší palba to pak bude. Právě v roce oslav svých dvacátých narozenin se totiž kapela rozhodla posunout laťku svých koncertů zase o něco výš a vydá se na své největší turné. To odstartuje 9. února v Ostravě a bude čítat celkem deset zastávek. Kompletní výčet najdete níže nebo na webu kapely zde: www.skwor.cz/koncerty. Vrcholem oslav 20. výročí vzniku kapely pak bude speciální narozeninový koncert v pražské O2 Areně, který proběhne 9. listopadu.

Doplňující infomrace ke vstupenkám:
Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering za cenu 300,- Kč.

Cena I. kategorie - sezení v sektorech - předprodej
480
Cena I. kategorie - sezení v sektorech - v den akce
500
Cena na stání - předprodej
420
Cena na stání - v den akce
500
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby)
420
ZTP nevozíčkář - plná cena dle sektoru , doprovod ZDARMA
zdarma
ZTP - vozíčkář, doprovod ZDARMA
420

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich