Romantický muzikál DUCH - ZRUŠENO POŘADATELEM

22. 5. 2018 19:30
Home Credit Arena

O akci

VYJÁDŘENÍ POŘADATELE ke zrušní akce - Romantický muzikál DUCH

Plánované turné s muzikálem DUCH se neuskuteční, vstupné bude vráceno

Květnové turné s muzikálem DUCH se bohužel z technických důvodů ruší. Vstupné bude vráceno v místě zakoupení vstupenek od pátku 1. prosince 2017. 

Muzikál DUCH patří mezi nejúspěšnější na světě a byl napsán podle stejnojmenného hraného filmu Duch, ve kterém zazářili Whoopi Goldberg, Demi Moore nebo Patrick Swayze. Věříme však, že se s tímto úspěšným představením budeme moci do Čech vrátit.

V současné době jednáme o jiném neméně zajímavém titulu, kterým bychom mohli muzikál DUCH v květnu 2018 nahradit.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Legendární příběh o neomezené síle lásky je známý ze slavného filmového zpracování Jerryho Zuckera z roku 1990 zavíta v květnu do liberecké Home Credit Areny. Patrick Swayze a Demi Mooreová v hlavních rolích tenkrát okouzlili diváky pohádkovým vyprávěním o tom, jak skutečná láska může překonat i samotnou smrt. Sam a Molly jsou šťastný pár, jenže Sam je jedné noci zavražděn. Jeho duch ovšem zůstává na zemi, protože nenalezne klid, dokud svou nespravedlivou smrt neobjasní. Příběh kombinuje romantickou zápletku s detektivním případem, v němž postupně vychází najevo, že za Samovou smrtí stojí jeho kolega z banky. Samův duch prostřednictvím praštěné šarlatánky Mae s Molly komunikuje a snaží se ji chránit. Ve filmu Mae hrála Whoopi Goldbergová a na rozdíl od hlavních protagonistů proměnila nominaci na Oscara v zisk této populární ceny. Oscara získal film i za scénář.

Muzikálová verze zachovává původní syžet, který umně kombinuje milostný příběh s komediálními a dramatickými prvky. Zároveň posouvá hranice inscenování používáním nejmodernějších technologií, které na jevišti umožní prolínání skutečného a nadpozemského světa. Muzikál měl premiéru v březnu roku 2011 v Manchesteru, odkud se v červnu přesunul do Londýna, kde zaznamenal více než 500 repríz a v dubnu 2012 byl uveden na americkou Broadway.

V současné době probíhá anglické turné a Česká republika je po Itálii a Holandsku teprve třetí evropskou zemí, kde je uváděn. Na Hudební scéně Městského divadla jsou v české premiéře k vidění opravdová divadelní kouzla a iluze, s kterými se u nás diváci zatím neměli možnost setkat. Režie inscenace se ujal Stanislav Moša.
Cena I. kategorie - sezení plocha
790
Cena II. kategorie - sektor + sezení plocha
690
Cena III. kategorie - sektor + sezení plocha
590
ZTP/P vozíčkář, doprovod zdarma
590
ZTP/P nevozíčkář plná cena dle sektoru, doprovod zdarma
zdarma
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby - 300 Kč)
590

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich