Louskáček - lední show spojená s baletem

15. 11. 2024
19:00 - 22:00
Home Credit Arena
Pořadatel: SHOW N1 AGENCY

O akciAgentura SHOW N1 AGENCY přináší do České republiky nové představení na ledě pro celou rodinu, jaké se v Evropě dosud nekonalo. Ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, a divadlem Wiener Stadt Ballett uvádíme jedinečnou kombinaci lední show a baletu „Louskáček“. Tuto show budou mít možnost vidět diváci jen v 6 zemích Evropy a to v Německu, Francii, Švýcarsku, Rakousku, Slovensku a jsme hrdí, že šestou zemí bude Česká republika.
 

Jedinečná scénografie představení umožní divákům sledovat nejen vystoupení krasobruslařů na ledě, ale i baletních tanečníků na jevišti. Na ledě bude připravené speciální jeviště, kde se předvedou baletní umělci z divadla Wiener Stadt Ballett. V jejich blízkosti na ledové ploše uvidíte skvělé bruslařské výkony evropských špičkových krasobruslařů, účastníků světových krasobruslařských show, jakož i akrobatická a taneční čísla v podání profesionálních cirkusových umělců a tanečníků na ledě. To vše se spojí do jednoho úžasného celku. 

Barevná světelná show, úchvatné kostýmy i neuvěřitelné výkony všech umělců slibují nezapomenutelný zážitek. 

Slavný balet Louskáček díky proměnám prostoru na magickou scénu spolu s vizuálními efekty a multimediálními technologiemi ukáží známý příběh novým způsobem, aby překvapil a učinil show atraktivní i pro nejmladšího diváka. 

Představení bude doprovázet slavná baletní hudba P. I. Čajkovského, kterou speciálně nahrál symfonický orchestr pro tuto příležitost. 

 Příběh Louskáčka: Děj se odehrává na Štědrý večer v domě lékaře Stahlbauma s jeho manželkou a dvěma dětmi, dcerou Marií a synem Franzem. Mariin kmotr, Drosselmeyer, jí přináší dárek, loutku vojáka jménem Louskáček, o kterém jí vypráví krásný příběh plný zázraků. Slavnostní večer pomalu končí a hosté odcházejí. Marie se vrací do obývacího pokoje, aby se ještě jednou podívala na Louskáčka, který zůstal pod vánočním stromečkem a najednou se všechno mění. Strom roste as ním se i místnost mění v obrovskou halu. Hračky, jako i Louskáček, ožívají a v místnosti se objevují myši v čele s Myším králem. Proti nim stojí odvážný Louskáček s malou armádou vánočních hraček. Marie se stává součástí tohoto nezapomenutelného dobrodružství, protože neopustí svého hrdinu a pomáhá mu. 

Aktuálně

Skvělou zprávou je, že každá aréna, kde se show bude konat, má k dispozici sektory, kde si rodiny mohou zakoupit zlevněné rodinné vstupenky. 

Délka představení: 2 hodiny s 20minutovou přestávkou. 


Popis V. I. P. vstupenek

VIP PUBLIC TRIBUNA – jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – v ceně vstupenky je zahrnut vstup do 3NP na VIP tribunu
(vstupenka dále zahrnuje občerstvení formou rautu, nápoje lze zakoupit na místě formou „á la carte“)
V případě zájmu můžete vstupenky zakoupit on line nebo nás kontaktujte na matulova@homecreditarena.cz

VIP PUBLIC TABLE – jednorázový vstup pro 4 osoby k VIP stolu Home Credit Areny – v ceně vstupenky je zahrnut vstup do 3NP k VIP stolu
(vstupenka dále zahrnuje občerstvení formou rautu, nápoje lze zakoupit na místě formou „á la carte“)
V případě zájmu můžete vstupenky zakoupit on line nebo nás kontaktujte na matulova@homecreditarena.cz

SKYBOX PUBLIC – chcete zažít nevšední V. I. P. zážitek v soukromí vlastního skyboxu s all inclusive občerstvením? Pro bližší informace o pronájmu a službách skybox public kontaktujte Terezu Matulovou na telefonním čísle 608 114 403 nebo na emailu matulova@homecreditarena.cz

  Majitelé privátních skyboxů - jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – ke vstupence je povinnost zakoupit voucher na cateringové služby. Voucher zahrnuje občerstvení formou rautu a vybrané nápoje. All inclusive servis lze čerpat pouze v prostorách V. I. P. restaurace. Mimo restaurace je možnost nápoje zakoupit.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Terezu Matulovou na telefonním čísle 608 114 403 nebo na emailu matulova@homecreditarena.cz

 

1. Kategorie
1 390
2. Kategorie
1 190
3. Kategorie
940
4. Kategorie
840
V. I. P. Tribuna Public - včetně cateringového servisu viz. popis - 1 osoba
2 540
V. I. P. Table Public - včetně cateringového servisu viz. popis - 4 osoby
10 160
Rodinné vstupné 3+1 (sektory 104/106) od 2520 Kč
2 520